Szukaj
  • Admin

Balony z helem na Walentynki. Dlaczego warto je wybrać?

1. Wszystkie małe dziewczynki kochają kolorowe baloniki, a w każdej kobiecie jest coś z dziecka ;) Pęk balonów z helem sprawi, że w każdej kobiecie pojawi się dziecięca radość. 2. Balony są modne i niezwykle efektowne. Ponownie wracają do łask w nieco urozmaiconej opcji – napełnione helem.

3. Balony z helem sprawiają, że się uśmiechamy. Dlaczego? Ponieważ wprowadzają nas w zachwyt z jaką lekkością unoszą się w powietrzu.

4. Balony z helem idealnie sprawdzą się jako niepowtarzalny i indywidualnie dobrany prezent.

5. Możemy stworzyć bukiet balonów w dowolnym kolorze – tradycyjnym czerwonym, który najbardziej kojarzy się nam z Walentynkami. Ale możemy też być nieco bardziej kreatywni i skomponować pęk balonów w ulubionych kolorach ukochanej kobiety: pudrowy róż, różowe złota, złoty, srebrny, niebieski, biały itp. Może też to być bukiet w kolorach tęczy.

6.Balony mogą być w kształcie serduszka, gwiazdki, kuli, napis LOVE lub KOCHAM CIĘ. Do wyboru mamy także balony lateksowe jednokolorowe, z nadrukiem w różnych wzorach, krystaliczne, balony z konfetti, balony glossy, błyszczące lub matowe. Dostępna cała gama kolorystyczna.

7. Do balonu z helem możesz dokleić Wasze wspólne zdjęcia i umieścić je np. w pokoju ukochanej.

8. Możesz również przygotować karteczki, na których wypiszesz wszystkie powody za co ją kochasz lub dziękuję Ci za.... A my następnie włożymy te karteczki do wybranych przez Ciebie baloników.

9. A może któraś z pań w balonie crystal znajdzie pierścionek zaręczynowy?

10. Nawet jeden piękny balon np. w kształcie serca może wyrazić więcej uczuć i wywołać więcej radości niż jedna różyczka. Nie bójcie się zaryzykować i sprawcie aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy


Jesteśmy na bieżąco z nowościami, inspirujemy się i sami również tworzymy trendy.

0 wyświetlenia