Szukaj
  • Admin

Oryginalne opakowania na obrączki

Każda para młoda marzy o tym, aby dzień ślubu był perfekcyjny. Dokładają więc wszelkich starań, by zadbać o wystrój kościoła, profesjonalnego organistę oraz spektakularne wejście, które zapadnie każdemu z gości w pamięci. Najważniejszy jest jednak dla nich moment wypowiedzenia sobie sakramentalnego „tak” oraz wzajemne założenie obrączek, przygotowanych specjalnie dla nich. Ten moment zawsze jest filmowany oraz fotografowany przez ekipę, ale również podziwiany przez wszystkich uczestników, dlatego warto zadbać o wyróżnienie tych dwóch małych, ale jakże ważnych tego dnia przedmiotów.


Tradycyjne poduszki, czy nowoczesne rozwiązania?


Do tej pory podczas ceremonii ślubnej, obrączki najczęściej podawał ksiądz czy urzędnik USC na złotej tacy, bądź świadek na dekoracyjnej poduszce. Wszystko tak naprawdę zależało od preferencji młodych oraz ich wizji całej uroczystości. Teraz coraz częściej pary starają się udoskonalić ten wyjątkowy moment i zamieniają tradycyjne poduszki pod obrączki na nowoczesne rozwiązania, jak model samochodu z przewiązanymi na wstążeczce obrączkami czy inny przedmiot, który ma dla pary bardzo duże znaczenie. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować ze sprawdzonych od lat poduszek. Teraz dostępnych jest tak wiele modeli, że każde małżeństwo na pewno znajdzie wśród propozycji model dla siebie. Poduszka na obrączki z pudełkiem może być przyozdobiona na wiele sposobów, istnieje nawet możliwość samodzielnego przygotowania przeszycia, dzięki czemu poduszka idealnie będzie pasowała do dekoracji kościoła oraz dodatków panny młodej.


Drewniane pudełeczka oraz modne szkatułki


Najmodniejszą propozycją w tym sezonie okazała się drewniana szkatułka na obrączki z poduszką, w kolorze wystroju kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. Tak drobne pudełeczko może posiadać personalizowany grawer z datą uroczystości oraz imionami pary młodej. Dużą przewagą tego rozwiązania nad poduszkami jest przede wszystkim bezpieczeństwo obrączek – usadowione w specjalnym rowku, na pewno nie wypadną podczas drogi świadka czy kogoś innego do ołtarza. Poza tym szkatułki pasują idealnie do każdego stylu wesela, co znacznie ułatwia młodym poszukiwań idealnego pudełeczka.


Nowożeńcy zdają sobie sprawę, jak istotną funkcję pełni tak niepozorny przedmiot w trakcie całej uroczystości. Dlatego sięgają po niebanalne rozwiązania, które na pewno zostaną dostrzeżone przez gości i upamiętnione na ślubnym filmie. Warto jednak pamiętać, aby bez względu na wybór, dopasować kolorystykę opakowania do dekoracji.

0 wyświetlenia