Szukaj
  • Admin

Pomysł na niezapomniane 1 urodzinki

Każdy rodzic z niecierpliwością czeka na pierwszą imprezkę urodzinową swojego dziecka. Pierwszy rok to pierwsze postępy w rozwoju i pierwsze osiągnięcia dziecka - pierwszy kroczek, pierwszy ząbek, pierwsze słowa mama i tata :) Dlatego tez pierwszy KINDERBAL musi być niezapomniany! Przychodzimy dla Was z pomocą i podpowiadamy o jakie elementy warto zadbać tego dnia.


Urodzinowe balony to jeden z najważniejszych elementów na imprezie naszego dziecka. Nasza propozycja to balon w kształcie cyfry 1 dostępny w kolorach: srebrnym, złotym, różowym , niebieskim i różowe złoto. Balon ten możemy napełnić helem, dzięki czemu balon magicznie będzie unosił się do góry ;) Balon ten możemy połączyć z innymi balonami foliowymi czy też lateksowymi z nadrukiem tworząc wyjątkowe pęki balonowe.

Balony to nieodłączny element każdej imprezy dziecięcej, dlatego możemy wypełnić nimi każdą przestrzeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.


Kolejnym ważnym elementem jest baner urodzinowy. Możemy dobrać go kolorystycznie lub tematycznie, tak aby wszystko było do siebie dopasowane. Baner stanowi idealną ozdobę zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Zaletą wszystkich banerów jest również to, że można wykorzystać go ponownie.


Na imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tortu! Musi on w doskonały sposób pasować do tematu naszego balu. Ręcznie wykonany topper sprawi, że zwykłe ciasto nabierze wyjątkowego wyglądu. Poza ozdobą urodzinowego tortu posłużą także do dekoracji babeczek, deserków i innych słodkości.

Topper możemy wykonać również i imieniem dziecka, dzięki czemu będzie naprawdę unikatowy :D


Organizując KINDERBAL przydadzą się także talerzyki, kubeczki, słomki, serwetki w kolorystyce dopasowanej do całego balu.

Wiemy, że zorganizowanie balu dla dzieci to nie lada wyzwanie. Dlatego na naszej stronie znajdziesz te i wiele więcej dodatków, które doskonale sprawdzą się przy organizacji kinderbalu.

0 wyświetlenia