Szukaj
  • Admin

Urodziny tematyczne- PIŁKA

Każdy rodzic chce, aby dzień urodzin dziecka był naprawdę wyjątkowy. Kiedy dzieci są młodsze łatwiej jest uczynić ten dzień wyjątkowym. Jednak gdy dzieci rosną - ich wymagania również ;)Piłkarski charakter urodzin jest skierowany głownie do chłopców, ale znam dziewczynki, które również jak chłopcy uwielbiają piłkę :D Warto wówczas skupić się na urodzinach z motywem PIŁKARSKIM.

Aby przyjęcie było naprawdę udane musimy zadbać o szczegóły i przygotować listę niezbędnych artykułów. Dzięki temu będziemy spokojni, że o czymś zapomnieliśmy.

Wyobraź sobie minę dziecka, gdy zobaczy, że każdy element wiąże się z jego ukochaną piłką <3

A więc jakie elementy warto zakupić?

1. Balony - są nieodłącznym elementem każdej imprezy.

Idealnie wypełniają każdą

przestrzeń. Sprawdzą się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Możemy zrobić z nich tło do zdjęć, girlandę, rozrzucić po całym pokoju, napełnić je helem itd.

Balony można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc zjawiskowe pęki balonowe.
Balony to atrakcja zarówno dla małych jak i tych nieco większych chłopców.

Świetnie sprawdzą się także jako podziękowanie dla uczestników przyjęcia urodzinowego.


Wprawiają w zachwyt każdego!

2. Piniata w kształcie piłki.

To zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej przeważnie słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej.3. Talerzyki, serwetki w kształcie piłki oraz kubeczki i pudełeczka na popcorn z motywem piłki.

Papierowe talerzyki, kubeczki są idealnym rozwiązaniem na dziecięcych imprezach. Są bardzo bezpieczne - nic się nie stłucze i bardzo szybko sprząta się po przyjęciu ;)4. Świeczki na tort.

Dla młodego piłkarza niesamowitą radość sprawi dmuchanie świeczek w kształcie piłki.

5. Topper na tort lub dekoracja słodkości.

Piłkarski topper i puchar wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Sprawdzi się także do dekoracji ciast, babeczek czy innych słodkości.Organizacja tego typu imprez to duże wyzwanie dla niejednej mamy. Dlatego wychodzimy z podpowiedzią jak takie przyjęcie przygotować.

Wszystkie niezbędne elementy znajdziecie w naszym sklepie internetowym

www.gadzet-szop.pl


Pozdrawiamy i życzymy udanej inprezy urodzinowej - GADŻET-SZOP Na każdą okazję!


0 wyświetlenia